Szybki kontakt
Park linowy Park linowy Park linowy Park linowy

Park linowy

Park linowy to wspaniała forma aktywnego spędzania wolnego czasu wywodząca się z Francji. Jest to system platform, zawieszonych na drzewach, połączonych różnymi przeszkodami. Ich pokonanie dostarcza dużej dawki adrenaliny. To świetna zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Krynicki Park Linowy położony jest w malowniczym lesie u podnóży Jaworzyny Krynickiej, przy drodze w kierunku dolnych stacji wyciągów narciarskich nr. II i IV (droga na Izwór). Obok parku przebiega główny, czerwony szlak, prowadzący na Jaworzynę.

Krynicki Park Linowy składa się z czterech tras do wyboru: niskiej - dla dzieci, a także dla osób z lękiem wysokości , średniej - dla każdego, wysokiej - dla śmiałków oraz zjazdowej, a także dodatkowej atrakcji - BIG SWING - czyli skok wahadłowy nad urwiskiem.

Trasa niska

Trasa niska została przygotowana specjalnie dla najmłodszych, a także dla osób z lękiem wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są 1,5-2m nad ziemią.

Trasa średnia

Trasa średnia przeznaczona jest zarówno dla starszych dzieci, jak i osób dorosłych. Przeszkody na trasie znajdują się na wysokości ok. 4 metrów. Jest to trasa o średnim stopniu trudności, zaprojektowana specjalnie dla osób zaczynających swoją przygodę w parku linowym.

Trasa wysoka

Trasa wysoka przeznaczona jest dla osób, które nie boją się wysokości. Przeszkody na tej trasie zamontowane są na wysokości od 8 do 10 metrów nad ziemią. Jest to trasa o podwyższonym stopniu trudności, na który wpływa nie tylko wysokość, jak i rodzaj zastosowanych przeszkód.

Trasa zjazdowa

Trasa zjazdowa składa się głównie ze zjazdów tyrolkowych (najdłuższy z nich wynosi 120m) oraz 3 przeszkód dodatkowych. Łączna długość zjazdów wynosi ponad 260m.

BIG SWING (skok wahadłowy)

Uczestnik zostaje podciągnięty na wysokość ok. 16m i oddaje skok w trajektorii wahadła nad urwiskiem. DUŻA DAWKA ADRENALINY!!!!

Czynne cały rok (klienci indywidualni, grupy zorganizowane, imprezy dla firm)

660 313 091, 604 483 578
www.parklinowykrynica.pl
biuro@parklinowykrynica.pl

  • Sanatorium
  • Spa & Wellness
  • Pobyty Lecznicze
  • Czas wolny

Korona Sanatorium Uzdrowiskowe, Muszyna

Produkcja: Rhema Group